Išskirtnė
analogų visame pasaulyje neturinti programa

Pristatome jums
OPTIMIZAVIMO PROGRAMĄ

Projekto aprašymas

Sukūrėme užsienio vartotojams skirtą produktą, optimizuojanti visus kompiuterio procesus ir pagerinanti jo veikimo greitį. Programa yra skirta Windows aplinkai ir savo funkcionalumu meta iššūkį visoms devynių skirtingų nišų optimizavimo programoms vienu metu!

Pasiekimai:
Iki 20% geresnis PC veikimas

Matydami, jog dauguma internetine esančių sprendimų nerodo jokių rezultatų, nusprendėme sukurti tikrą pridėtinę vertę turintį įrankį.

Devyni skirtingi sprendimai viename

Norėdami pasiekti aukštų rezultatų, privalėjome apjungti daug jau esamų, bei sukurti naujų, unikalių sprendimų.

Vartotojų reitingavimo sistema

Norėdami padėti žmonėms įsivertinti, kokios iš tikrųjų galios kompiuterį jie naudoja, sukūrėme reitingavimo sistemą patogiam įsivertinimui

Pilna kompiuterio analizė

Programa atlieka kiekvieno kompiuterio komponento testavimo funkcijas, kol gaunama itin tiksli komponentų charakteristika.

Viskas, ką atlikome:

Unikalaus dizaino kūrimas Programavimas naudojant C++, C# kalbas Vartotojų vertinimo sistema Administracinė sistema Automatinių atnaujinimų sistema Vartotojų identifikavimo sistema

Patiko?
Susisiekite!

Jei ir Jūs norite aukštos kokybės sprendimų už geriausią kainą - susisiekite su mumis. Tiesiog spauskite mygtuką žemiau ir užpildykite užklausos formą. Pasikalbėkime, kaip galime padėti Jūsų verslui!

Siųsti užklausą

JŪSŲ UŽKLAUSA

IŠSIŲSTA.

Dėkojame, kad renkatės mus. Atsilyginsime rezultatais.